Core Space SciFi Miniatures Game

2 549 Kč
Ihned k dodání (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.7.2024

 

Core Space Starter Set je základní sada hry, která poskytuje vše, co budete potřebovat pro své první kroky do tohoto fascinujícího světa. Tato sada v sobě kombinuje prvky strategie a dobrodružství, přičemž využívá nejenom hloubky příběhu, ale i detailně zpracovaných herních komponent.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Core Space je fascinující desková hra s miniaturami, která vás zavede do světa napětí a dobrodružství v sci-fi galaxii. Jako hráč se ujímáte role vůdce skupiny Obchodníků, kteří se v těchto nehostinných podmínkách snaží vydržet a přežít. Jejich neustále se vznášející hrozba jsou Purge, polo-sentientní humanoidní roboti s jediným posláním - pohlcování celých světů.

Průběh hry se odehrává na detailně zpracovaném trojrozměrném herním plánu. Jako Obchodníci budete muset zkoumat neznámé prostředí, splnit různé úkoly, shromáždit nezbytné součástky a následně uniknout zpět na svou loď. Aby byl zážitek ještě intenzivnější, hra je vybavena kampaňovým systémem, který vás a vaši posádku provede poutavým příběhem. Během hry budete mít příležitost rozvíjet schopnosti svých postav, nakupovat nové vybavení a vylepšovat svou loď.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: