Dungeon Saga Origins (legendary edition)

2 699 Kč
Ihned k dodání (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Dungeon Saga Origins je napínavá desková hra (board game) s klasickým fantasy dobrodružstvím ( Dračí doupe nebo DnD).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dungeon Saga Origins je napínavá desková hra s klasickým fantasy dobrodružstvím, rychlou akcí a krásnými miniaturami. Hráči, odehrávající se v kobkách fantasy světa Pannithor, mají řadu úkolů s různými výherními podmínkami, které všechny souvisí s příběhem hry.

Tato hra byla navržena s ohledem na široké publikum. Pravidla jsou dostatečně intuitivní pro rodinné hraní (od 10 let výše), ale také podporují chytré synergie zkušených hráčů. Navrhované modifikátory obtížnosti jsou také zahrnuty pro ty, kteří chtějí vysokou úroveň výzvy. I když je to velmi hratelné a přístupné, úspěch bude pocházet z dobrých rozhodnutí a týmové práce, nikoli jen díky štěstí. Hru lze hrát dvěma způsoby:

1. S tradičním Pánem jeskyně-Overlordem, který ovládá dungeon, pasti a nepřátele. Mohou se rozhodnout, zda chtějí provozovat hru, která je náročnější, nebo neformálnější, v závislosti na skupině hráčů.

2. S Overlordem ovládaným pravidly hry a všemi hrdiny ovládanými lidskými hráči. Nastavení mise je velmi rychlé díky předem sestaveným miniaturám a velkým očíslovaným dlaždicím dungeonů. Rozmanitost spočívá ve změně číslovaných dlaždic, jejich strany/orientace, umístění dveří a umístění nábytku. Dlaždice mají čtvercovou síť pro zjednodušení měření vzdáleností, definování zorného pole a umístění předmětu.

Hra se hraje na kola. V každém kole všichni hráči za hrdiny vystřídají tah s jedním hrdinou a poté hráč Overlord. Když hráč zahájí tah s hrdinou, může se pohybovat i provést akci (akt) se svým hrdinou.

Kromě pohybu mohou hráči provádět následující akce:
• Boj
• Střelba
• Kouzlení
• Použití Feat
• Prozkoumání
• Oživení
• Obchodování

Některé akce se vyřeší automaticky a jiné používají házení kostkou. Bojové akce využívají házení protichůdnými kostkami a mechaniku shody kostek.
Průzkum je klíčovým tématem hry a hrdinové mohou objevit kořist (včetně legendárních předmětů), najít tajné chodby nebo aktivovat smrtící pasti. Průzkum je řízen balíčkem zamíchaných karet, což vytváří nepředvídatelnost při opakovaných hrách.

Pro kampaně existují sekvence po hře. Hráči hrdinů mohou mezi hrami volně vyměňovat předměty, vybavení a dokonce i zlato, pokud si to přejí, když se připravují na další dobrodružství.

Dungeon Saga Origins - Jak ji hrát (AJ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: