O nás 🧔

Logo Jotun Zboží

Vítejte ve Světě Jotunheim!

Naše cesta začala před několika lety, když se zakladatel firmy, nadšený milovník scifi, fantasy a hororové literatury, rozhodl sdílet svou vášeň s ostatními. Byl to sen o místě, kde by každý mohl najít knihu či komiks podle svého srdce a současně zážitek nevšedního druhu. A tak vznikl Svět Jotunheim - speciální knihkupectví plné dobrodružství a fantazie. Místo, kde se každý milovník tajuplných světů cítí jako doma. Místem inspirovaným severskou mytologií a pojmenovaným po domovu obrů - Jotunheimu.

Co dělá Svět Jotunheim unikátním? V prvé řadě je to naše široká nabídka scifi, fantasy a hororových knih a komiksů - od klasických děl po nejnovější bestsellery. Dále tu máme i hry pro každou věkovou skupinu: Pokémon, Magic the Gathering, Dračí doupě, Dungeons and Dragons a mnoho dalších. A co je na tom nejlepší? Můžete si je zahrát přímo v naší herně! Tato herní oáza je prostorem, kde se můžete setkat s ostatními nadšenci a společně zažít nezapomenutelné chvíle.

Co nás odlišuje od konkurence? Jsme unikátní tím, že naše knihkupectví je opravdu specializované pouze na sci-fi, fantasy a horor literaturu a komiksy. Díky tomu dokážeme nabídnout širší sortiment titulů v těchto žánrech a poskytnout odborné poradenství při výběru knihy či komiksu. Navíc se snažíme podporovat lokální autory a umělce tím, že jim poskytujeme prostor pro prezentaci jejich děl.

Naše půjčovna deskových her pak nabízí možnost vyzkoušet si hru, než se rozhodnete ji zakoupit. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše investice do zábavy bude skutečně stát za to.

Máte-li chuť zažít opravdovou atmosféru magie, fantazie a dobrodružství, přijďte navštivit náš Svět Jotunheim. Jsme tu pro vás s otevřenou náručí a přátelským úsměvem. Vítejte v naší rodině!

Těšíme se na vás!

Organizované hraní her

Jsme oficiální herna pro hry Pokémon (najdete nás i ve hře Pokémon GO), Magic the Gathering a Dungeons & Dragons.

Mimo jiné naše středisko volného času také společně s  Fantasy klub Liberec pořádá autorská čtení a křty nově vyšlých knih scifi a fantasy autorů.

Těšíme se na vaší návštěvu naší prodejny, střediska volného času nebo i e-shopu.