Coates D. - Pod hladimou

408 Kč
Ihned k dodání (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Během jedné rutinní přeplavby před mnoha lety zmizel parník SS Arcadia, aniž by zanechal jakoukoliv stopu. Poslední spojení s ním bylo zoufalé a zmatené volání o pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se s námi do tajemné hlubiny oceánu, kde se desítky metrů pod hladinou skrývá tichý podmořský hřbitov. Během jedné rutinní přeplavby před mnoha lety zmizel parník SS Arcadia, aniž by zanechal jakoukoliv stopu. Poslední spojení s ním bylo zoufalé a zmatené volání o pomoc. Však ani loď, ani někdo z její posádky nebyl nikdy nalezen.

Sto let po těchto událostech byl vrak SS Arcadie objeven na odlehlém místě, přes pět set kilometrů od její plánované trasy. Je to tichý podmořský hřbitov, který se skrývá hluboko pod hladinou oceánu a netrpělivě vyčkává na první znamení života.

Cove a její tým potápěčů získali unikátní příležitost prozkoumat tento zrezivělý trup. Jejich misí je prozkoumat vrak, nahrát vše na kameru a pokud možno zjistit, jak a proč tato zdánlivě nepotopitelná loď skončila na dně moře.

Nicméně, Arcadia ještě nespokojeně vzdychá za dalšími oběťmi. Pod hladinou oceánu se skrývá něco temného a nevyzpytatelného. Cove a její tým musí čelit omezeným zásobám kyslíku a lodi, která se pomalu uzavírá kolem nich. Budou muset překonat hrůzu a bojovat za svou svobodu proti neznámé bytosti, která se snaží je lapit do své pasti. Protože až budou uvězněni v hlubinách, už nebude cesty zpět.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: