Kotleta F. - Bratrstvo krve

999 Kč
Ihned k dodání (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se unést do světa plného napětí, tajemství a nečekaných zvratů s knihou Bratrstvo krve! Toto souborné vydání pěti kultovních dílů vás vtáhne do fascinujícího příběhu plného humoru, akce a hrdinů, kteří se stali fenoménem české fantastiky. Proč si právě tuto knihu nemůžete nechat ujít?

1. Poutavý příběh: Kniha Bratrstvo krve kombinuje prvky fantasy, sci-fi a akčního žánru do jedinečného mixu, který vás nepustí ani na chvilku.
2. Oslovující postavy: Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Veronika, Kateřina a další legendární postavy vás okamžitě zaujmou svými osobnostmi a příběhy.
3. Naprostá originalita: Díky originálním námětům a zasazením příběhu do alternativní reality budete mít pocit objevování zcela nového světa.
4. Souborné vydání: Všechny díly Bratrstva krve nyní najdete pohodlně v jednom svazku - ideálním pro dlouhé večery u krbu nebo jako dárek pro milovníka literatury.
5. Nenechte si ujít fenomén: Bratrstvo krve je jednou z nejúspěšnějších českých fantastických sérií, která si získala srdce mnoha čtenářů. Nezůstaňte pozadu a přidejte se k nim!

Neváhejte a objednejte si knihu Bratrstvo krve ještě dnes! Ponořte se do světa plného tajemství, napětí a nečekaných zvratů, ve kterém si každý najde to své. Staňte se součástí fenoménu a prožijte dobrodružství společně s legendárními postavami!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: