Flewelling L.-Příchod tmy

270 Kč
Ihned k dodání (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Druhý díl čtivé fantasy série Noční běžci. Země, která se stala hlavním hrdinům domovem, se připravuje na válku a tak musí oba přátelé využít všech svých schopností a pomoci v bitvě s nejhorším zlem. Mladý Alek získává postupně zkušenosti od svého učitele Seregila, mistra lstí a šlechtice. Celkem poklidný život však končí ve chvíli, když je Seregil povolán starým čarodějem Nysanderm, aby čelil podivné zkoušce věrnosti, s tím, že jeho selhání by stálo Aleka život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seregil z Rhíminee, muž s tajemnou minulostí, už naučil Aleka z Kerry všechna největší tajemství svého řemesla. Jako zloději a špehové společně plní drobné i nebezpečné úkoly. Jejich životy jsou neustále v ohrožení, ale současně obklopeny aurou magie, přátelství a důvěry.

Avšak nyní, když se Skala připravuje na válku s Plenimarem, jsou Seregil, Alek a Micum povoláni čarodějem Nysanderem, aby čelili nejtěžší zkoušce věrnosti, se smrtícím vědomím, že pokud selžou, vládu zla nad celým světem už nic nedokáže zastavit.

Brzy jsou vrženi do nelítostné bitvy, ve které i smrt může být toužebným vysvobozením, ve které je už ani sama magie nemusí ochránit, ve které poražení už jen čekají na…
PŘÍCHOD TMY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: