Twilight Imperium

3 399 Kč
Ihned k dodání (1 ks)

Epická vesmírná strategie, Svatý grál všech fanoušků deskových her! Bugs

V letech následujících po ničivých Soumračných válkách se Velké rasy bývalého Lazaxského císařství stáhly do svých vlastních domovských světů a nastalo období křehkého ticha. Nyní se galaxie opět začíná hýbat, a Velké rasy znovu upírají své zraky do vesmírných hlubin daleko za svými hranicemi. Mecatol Rex, kdysi zářivý klenot galaktické civilizace, opět čeká na toho, kdo bude tak troufalý a pozvedne císařskou korunu. Kdo se první odváží usednout na císařský trůn? Ať již pomocí vojenské nadvlády nebo chytrých manipulací s Galaktickou radou, Velké rasy se připravují na úsvit nového věku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Twilight Imperium (4. edice) je vesmírná 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) strategie.

Twilight Imperium je epická strategická hra, ve které hráči bojují o ovládnutí vesmíru svou před hrou zvolenou rasou (na výběr je 17 ras). Hra se skládá z přesně neurčeného počtu kol, během kterých hráči vynalézají nové technologie, vylepšují své lodě a jednotky, obsazují další planety a samozřejmě bojují či obchodují mezi sebou, to vše s cílem rozšířit a udržet své impérium a díky tomu získat potřebné vítězné body k ovládnutí celého vesmíru. Nedílnou součástí hry je také hlasovací fáze kola, ve které mohou projít politické zákony a rozhodnutí, které výrazně ovlivní další průběh hry.

Twilight Imperium rozhodně není hra na hodinu nebo dvě, vyžaduje velkou časovou investici, za kterou se ovšem hráčům odmění silným herním zážitkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: