HOPE West front

169 Kč
Ihned k dodání (4 ks)

Vytrvalí alieni získávají opět nadvládu nad územím díky své tajné zbrani. Na Západní frontu byl povolán Devilish Swarmer, který díky svým bohatým zkušenostem dokáže rychle obsadit nepřátelské území. Nepřátelé se jen těžko vyrovnávají s rychlými ztrátami a snaží se mobilizovat poslední síly.

Boj o přežití v řadách lidí v důsledku nedostatku potřebných surovin pokračuje. Situace v podzemních úkrytech se začíná vymykat kontrole a lidé se začínají bouřit. Jednotky na povrchu hledající zásoby pro svůj lid byly posilněny o ostřílené veterány Storm Eye.

Na druhou stranu fronty byl vyslán osamocen rozsévat zkázu mutant Glogoron. Díky jeho houževnatosti není snadné jej zastavit, v čemž spočívá jeho hlavní přednost. Při nezadržitelném postupu vpřed rozdává zranění i léčí. Kdo by byl schopen se této hrozbě postavit...

Jediným adeptem je snad pouze Terradon. Díky nejvýkonnějším procesorům je schopen vypořádat se i s větším množstvím nepřátel najednou. Pokud je však obklíčen, a nevypadá to pro něj nejlépe, mobilizuje všechny své dovednosti a jeho obrana se stává dokonalým štítem.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: